MENU...
Facebook

Start

Witamy na stronie firmy STAL-MAX. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją urządzeń grzewczych opalanych paliwem stałym.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kilka propozycji zastosowania kotłów CO do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz przemysłowych. Prezentowane piece ogrzewania centralnego należą do najtańszych źródeł ciepła dostępnych na rynku. Koszt opalania paliwem stałym jest zdecydowanie niższy od oleju opałowego, gazu czy prądu. Wybierając urządzenia naszej produkcji zapewnisz sobie tanie, wygodne i sprawne ogrzewanie.Nasza siedziba firmy znajduje się na terenie Małopolski, wykonujemy kotły CO ze stali wysokiej jakości, a także odpowiedniej grubości w miejscach, które są najbardziej narażone na działanie szkodliwych substancji chemicznych powstających podczas procesu spalania węgla. Nasze kotły CO wyróżniają się niezwykle długą żywotnością. Co więcej, oferowane przez nas kotły co są kwintesencją nowoczesności, funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa. Dbając o potrzeby każdego Klienta, oferujemy kotły CO na miał w wydaniu tradycyjnym, jak i automatycznym z podajnikiem tłokowym i ślimakowym.


TRANSPORT NA TERENIE KRAJU GRATIS

Sprawdź ofertę i wybierz najtańsze ogrzewanie. Jeżeli nie wiesz która propozycja jest dla Ciebie najlepsza, zapraszamy do zakładki kontakt postaramy się pomóc!

PROMOCJE

Szybki kontakt...

STAL-MAX Sławomir Łobozek

Siedziba firmy:
32-607 Polanka Wielka, ul.Nowa 15
tel.kom. 509-542-672, tel./faks.33 84-88-087
e-mail: biuro@kotlystalmax.pl

Zakład produkcyjny:
32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1
Teren byłych Zakładów Chemicznych DWORY (budynek D-50)

Dział handlowy:
mail: handlowy@kotlystalmax.pl
Biuro tel:kom.530-842-672
Biuro tel./faks. (33) 8488-087

Napisz do nas...