MENU...
Facebook

Start

Witamy na stronie firmy STAL-MAX. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją urządzeń grzewczych. W naszej ofercie posiadamy również kontenery hakowe transportowe. Jako Producent Kontenerów Hakowych mamy w ofercie standardowe rozwiązania oraz realizujemy indywidualne zamówienia. Kontenery hakowe przeznaczone są transportu odpadów przemysłowych, komunalnych, gruzu, złomu itp. Każdy kontener hakowy jest dostosowany do wymagań i oczekiwań klienta.  

W naszym asortymencie znajdą Państwo kilka propozycji zastosowania kotłów CO do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz przemysłowych. Prezentowane piece centralnego ogrzewania należą do najtańszych źródeł ciepła dostępnych na rynku. Koszt opalania paliwem stałym jest zdecydowanie niższy od oleju opałowego, gazu czy prądu. Wybierając urządzenia naszej produkcji zapewnisz sobie tanie, wygodne i sprawne ogrzewanie. Nasza siedziba firmy znajduje się na terenie Małopolski, powiat Oświęcim. Kotły CO wykonujemy ze stali wysokiej jakości, a także odpowiedniej grubości w  miejscach, które są najbardziej narażone na działanie szkodliwych substancji chemicznych powstających podczas procesu spalania węgla. Nasze kotły CO wyróżniają się niezwykle długą żywotnością. Co więcej, oferowane przez nas kotły co są kwintesencją nowoczesności, funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa. Dbając o potrzeby każdego Klienta, oferujemy KOTŁY CO na ekogroszek oraz kotly i piece na miał węglowe w wydaniu tradycyjnym, jak i automatycznym z podajnikiem tłokowym i ślimakowym. Oprócz wysokiej jakości materiałów z jakich wykonany jest korpus kotła ,stosujemy także najwyższej jakości podzespoły elektroniczne i elektryczne tj. sterownik, wentylator nadmuchowy, napęd podajnika. Stosując politykę jakości w naszej firmie zapewniamy solidne ,trwałe i bezawaryjne KOTŁY i PIECE CO. W naszej ofercie obecnie znajdują się ekologiczne kotły na ekogroszek spełniające najsurowsze normy emisji. Naszej produkcji piece i kotły 5 klasa oraz ecodesign (ekoprojekt) to najnowsze i najnowocześniejsze rozwiązania proponowane obecnie w sprzedaży. Kotły i Piece na dofinansowanie i dotacje . W tym celu należy zapoznać się z warunkami i z możliwością otrzymania wsparcia na zakup w swoim urzędzie gminy lub miasta.

Zajmujemy się również produkcją kontenerów hakowych ( transportowych ) oraz pojemników samowyładowczych ( koleba ) a także różnego rodzaju pojemników stalowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju  pojemniki stalowe , samowyładowcze typu " koleba"  a także kontenery hakowe transportowe typu " hakowiec". Zajmujemy się również wykonawstwem indywidualnych projektów oraz potrzeb klienta w/g zleconego projektu.


DOSTAWA NA TERENIE KRAJU , ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY .

Sprawdź ofertę i wybierz najlepszy produkt. Jeżeli nie wiesz która oferta jest dla Ciebie odpowiednia, zapraszamy do zakładki kontakt postaramy się pomóc!

PROMOCJE

Szybki kontakt...

STAL-MAX Sławomir Łobozek

Siedziba firmy:
32-607 Polanka Wielka, ul.Nowa 15
tel.kom. 509-542-672, tel./faks.33 84-88-087
e-mail: biuro@kotlystalmax.pl

Zakład produkcyjny:
32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1
Teren byłych Zakładów Chemicznych DWORY (budynek D-50)

Dział handlowy:
mail: handlowy@kotlystalmax.pl
Biuro tel:kom.530-842-672
Biuro tel./faks. (33) 8488-087

Napisz do nas...